wydarzenia

TMF Group przedłuża współpracę z Icon Strategies

05/20

Grupa TMF, wiodący dostawca międzynarodowych usług administracyjnych dla biznesu, przedłużyła współpracę z Icon Strategies jako swoją agencją public relations w Polsce, co najmniej do końca 2020 roku.

TMF Group jest czołową firmą świadczącą administracyjne usługi biznesowe dla firm w obszarze rozwoju międzynarodowego – zarówno organicznego, jak też w wyniku fuzji i przejęć, oraz dla funduszy inwestycyjnych. Współpracujemy od sierpnia 2019 roku. Obecny kontrakt przedłużono do końca 2020 roku.

 

Zespół Icon Strategies kierowany jest przez Michała Sobiłę, dyrektora zarządzającego. Odpowiadamy za działania public relations, w tym doradztwo strategiczne PR, media relations i zarządzanie treścią. Raportujemy do globalnego zespołu ds. komunikacji TMF.

 

Richard Simpson, dyrektor ds. globalnej komunikacji TMF: ” Jesteśmy zachwyceni pracą, jaką Michał i jego zespół wykonywali dla nas dotychczas. Konsekwentnie wywiązywali się z ustalonych działań ponad oczekiwania i cieszymy się na dalszą współpracę z nimi.”

 

Michał Sobiło, dyrektor zarządzający Icon Strategies: „Bardzo się cieszymy z kontynuacji współpracy z wiodącym graczem w branży międzynarodowych usług administracyjnych dla biznesu. Będziemy nadal konsekwentnie pracować nad wzrostem rozpoznawalności marki TMF w Polsce.”

 

Od lipca 2019 w ramach ścisłej współpracy z kluczowymi tytułami o tematyce gospodarczej uplasowaliśmy markę TMF Group w kilkuset publikacjach w takich tytułach, jak m.in. Forbes, Harvard Business Review, Puls Biznesu, Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza czy MyCompany. W części z nich kilkukrotnie.

 

Więcej o przedłużeniu naszej współpracy można przeczytać w materiale m.in. branżowego portalu Wirtualnemedia.pl.

Udostępnij