Usługi

Menu Usługi

Akademia Ikon

W ramach Akademii Ikon prowadzimy szkolenia dla menedżerów poświęcone m.in. opracowywaniu strategii komunikacji, wystąpieniom publicznym, w tym przed kamerą, zasadom współpracy z mediami, również w sytuacjach kryzysowych, czy kształtowaniu wizerunku własnego.

Kształtowanie wizerunku własnego

Uczestników szkolenia dotyczącego kształtowania wizerunku własnego wprowadzamy
w arkana zasad i metod zarządzania własną reputacją. Podczas szkolenia wyznaczamy kluczowe obszary mające znaczenie w procesie zarządzania własną reputacją, wskazujemy techniki i narzędzia wykorzystywane w tym obszarze oraz opracowujemy przykładowe plany działań w tym zakresie.

Sztuka wystąpień publicznych i prezentacji

Budujemy pewność siebie i sprawność w sztuce prezentacji osób, które na co dzień stają przed wyzwaniem wystąpień publicznych – zarówno tych mniejszych, choć nie mniej istotnych, jak i prelekcji przed szerszą publicznością.

W przypadku szkoleń indywidualnych wspólnie z prelegentem analizujemy
i optymalizujemy materiały prezentacyjne.

Budowanie strategii public relations

Szkolenia dotyczące budowania strategii public relations kierowane są do praktyków komunikacji obejmujących kierownicze stanowiska w obszarze public relations.
W trakcie szkolenia przybliżamy zakres i metodologię opracowania profesjonalnej strategii PR.

Zasady współpracy z mediami

Ten panel szkoleniowy Akademii Ikon kierowany jest zarówno do specjalistów public relations i marketingu, jak również do menedżerów nie realizujących bezpośrednio działań komunikacyjnych w organizacji, a ze względu na pełnione przez nich funkcje zarządcze będących częścią tego procesu lub podejmujących decyzje w tym zakresie.

Podczas spotkania przybliżamy znaczenie działań media relations dla organizacji. Omawiamy techniki i narzędzia współpracy z mediami. Szkolimy w zakresie wystąpień przed kamerą i w rozmowie z dziennikarzem radiowym i prasowym oraz dziennikarzem reprezentującym medium online.

Zarządzanie medialną sytuacją kryzysową

Podczas szkolenia omawiamy metodologię przygotowania planów zarządzania sytuacją kryzysową. Wybieramy potencjalne scenariusze kryzysowe i wspólnie
z uczestnikami szkolenia, w warunkach zbliżonych do rzeczywistych, pracujemy nad zażegnaniem trudnej sytuacji.

Zapisz się do Newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Icon Strategies Michał Sobiło na wskazany przeze mnie adres mailowy, informacji marketingowych dotyczących marki Icon Strategies w postaci newslettera. Zgodę mogę wycofać w każdym czasie wysyłając prośbę na adres "hello@iconstrategies.pl". Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.