Usługi

Menu Usługi

Komunikacja za granicą

Dzięki sprawdzonym partnerstwom z doświadczonymi firmami doradczymi
w obszarze komunikacji w blisko 60 krajach, koordynujemy komunikacyjne działania w zakresie Public Relations naszych klientów na kluczowych dla nich rynkach zagranicznych.

 

Organizacja komunikacji na rynkach zagranicznych

Działania reputacyjne, w szczególności te bazujące na współpracy z mediami, wymagają doskonałej znajomości lokalnych rynków i ich uwarunkowań. Planujemy działania komunikacyjne organizacji na większości kluczowych rynków, tak, żeby zoptymalizować ich efekt i nakłady ponoszone na ich realizację.

Działania komunikacyjne za granicą

Odpowiadamy za koordynację bieżących działań komunikacyjnych na wskazanych rynkach zagranicznych. W tym celu wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie
w komunikacji za granicą. Działania opieramy na współpracy ze sprawdzonymi, doświadczonymi partnerami na wskazanych rynkach.

Zapisz się do Newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Icon Strategies Michał Sobiło na wskazany przeze mnie adres mailowy, informacji marketingowych dotyczących marki Icon Strategies w postaci newslettera. Zgodę mogę wycofać w każdym czasie wysyłając prośbę na adres "hello@iconstrategies.pl". Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.