wydarzenia

Icon Strategies dla norweskiego RamBase

02/21

KATEGORIA:

Firma RamBase, należący do norweskiego holdingu Hatteland producent w całości opartego na chmurze oprogramowania ERP dla firm przemysłowych, wybrała Icon Strategies, jako swoją agencję public relations w Polsce.

Choć od niedawna na polskim rynku rozwiązań ERP, firma RamBase została założona już w 1992 roku, aby wspierać międzynarodowy biznes holdingu Hatteland, do którego należy. W 2016 roku system zaczął być oferowany komercyjnie.

 

 

Michał Sobiło, dyrektor zarządzający Icon Strategies:

 

 

Norwegowie planują przekonać firmy przemysłowe działające w Polsce do wyboru swojego rozwiązania między innymi ze względu na krótki czas wdrożenia, który może wynieść zaledwie osiem tygodni i nowatorskie podejście do sposobu finansowania swojego rozwiązania. To mała rewolucja w branży, a my z przyjemnością będziemy ją wspierać komunikacyjnie.

 

Zakres działań Icon Strategies

 

Zespół Icon Strategies od początku roku jest odpowiedzialny za działania public relations, w tym doradztwo strategiczne PR, media relations, działania w mediach społecznościowych i zarządzanie treścią. Wspiera również zespół RamBase w komunikacji z partnerami firmy w Polsce. Raportuje do globalnego zespołu ds. komunikacji RamBase w Norwegii.

 

Anne Louise Våge Mikkelsen, Brand Manager w RamBase:

 

Zespół Icon Strategies wyróżnia znajomość specyfiki rozwiązań ERP i inwestycji w obszarze nowych technologii. Konsultanci agencji pomagają nam skutecznie wykorzystywać potencjał polskiego rynku i komunikować się z kluczowymi adresatami naszych działań poprzez stałe doradztwo i aktywności w obszarze współpracy z mediami i komunikacji w mediach społecznościowych – mówi Anne Louise Våge Mikkelsen, Brand Manager w RamBase. – Co ważne możemy liczyć na ich stałe wsparcie, w tym sensie są nieco podobni do naszego systemu, który działa w trybie „always on” – dodaje żartobliwie Anne Louise Våge Mikkelsen.

 

Umowa została podpisana na rok z możliwością przedłużenia. Icon Strategies została wybrana w drodze rekomendacji.

 

O RamBase

 

Działający w chmurze RamBase ERP Cloud dedykowany jest firmom przemysłowym o mocno zindywidualizowanych potrzebach. System został stworzony na użytek własny norweskiego koncernu przemysłowego Hatteland, który, pod marką RamBase, obecnie oferuje swoje rozwiązanie również innym firmom przemysłowym.

 

System pozwala na zarządzanie procesami w obszarach produkcji, sprzedaży, zakupów, magazynowania, a także zarządzania finansami.

 

RamBase ERP Cloud prócz krótszego o około 75 proc. czasu wdrożenia niż w przypadku wdrożeń systemów ERP o podobnej skali, charakteryzuje też przewidywalny, policzalny w czasie i znacznie niższy (średnio o 77 proc.) całkowity koszt własności systemu (TCO) w porównaniu do rozwiązań „On-Premise”.

 

Więcej o RamBase: https://www.rambase.com/pl .

 

O naszej współpracy przeczytacie m.in. w portalu PRoto.pl: http://www.proto.pl/aktualnosci/icon-strategies-obsluguje-rambase

Udostępnij