wydarzenia

Icon Strategies z nominacją w konkursie Złote Spinacze 2023

10/23

KATEGORIA:

Icon Strategies w gronie finalistów konkursu Złote Spinacze 2023 w kategorii business to business za realizację kampanii dla Orange Polska.

Przez blisko rok wspólnie z zespołem Orange Polska pracowaliśmy nad złożoną i niełatwą kampanią Smart City od Orange kierowaną do przedstawicieli samorządów.

 

Kampania trwająca ponad rok miała na celu przybliżenie polskim samorządowcom dostępnych technologii i rozwiązań w zakresie nowoczesnego zarządzania małymi i średnimi miastami.

 

Nasz projekt znalazł się w gronie trzech najlepszych kampanii w kategorii business to business w tegorocznej edycji największego konkursu branży #PR – Złote Spinacze organizowanego przez Związek Firm Public Relations.

 

Partnerem projektu był Związek Miast Polskich. Koordynacją merytoryczną Akademii Lidera Smart City, części kampanii zajął się jeden z najbardziej doświadczonych ekspertów smart city w Polsce – Szymon Ciupa.

 

Po stronie Icon Strategies serce i setki godzin pracy włożyły w realizację tej kampanii Agnieszka Stefaniuk i Anna Przybysz, starsze konsultantki w Icon.

 

Gratulujemy wszystkim finalistom. Finał i gala wręczenia nagród 8 grudnia w Warszawie.

 

#ZłoteSpinacze2023 #Orange #smartcity

Udostępnij