ludzie

menadżerowie Icon Strategies

Zespołowi Icon Strategies przewodzą menadżerowie o wieloletnim doświadczeniu w public relations zarówno po stronie agencji, jak i in-house w międzynarodowych strukturach globalnej korporacji. To osoby, które stoją za strategiami i wdrożonymi projektami nagrodzonymi w najważniejszych konkursach branży PR w Polsce i na świecie – SABRE Awards, Złote Spinacze, PR Wings czy Liderzy ESG.

Michał Sobiło

partner zarządzający,
założyciel

Michał współzarządza Icon Strategies oraz jest jej głównym strategiem. Kampanie, do których budował strategie były nagradzane w czołowych globalnych i polskich konkursach PR.

Piotr Dembiński

partner zarządzający

Piotr współzarządza Icon Strategies. Doradzając klientom łączy wieloletnie doświadczenia in-house zdobyte w czasie zarządzania PR w EMEA oraz Ameryce Łacińskiej międzynarodowej korporacji z dekadą pracy po stronie agencyjnej.

Anna Przybysz

starszy menadżer,
kierownik Akademii Ikon

Ania planuje i koordynuje działania media relations dla klientów agencji. Odpowiada również za szeroki wachlarz oferowanych przez nas szkoleń.

Agnieszka Stefaniuk

starszy menadżer

Agnieszka doradza klientom agencji w zakresie PR korporacyjnego i produktowego, public affairs oraz social media.

Paweł Warchocki

dyrektor kreatywny

Paweł bazując na ponad dwóch dekadach doświadczeń i pasji do kreacji dba o najwyższą, wizualną jakość naszych realizacji.