Usługi

Menu Usługi

Doradztwo strategiczne

Doradzamy zarządom w jaki sposób powinny komunikować się kierowane przez nich organizacje, aby skuteczniej realizowały cele biznesowe. Pomagamy rozstrzygać strategiczne dylematy komunikacyjne, doradzamy też w zakresie tworzenia własnych zespołów. Dbając o spójność wszystkich działań komunikacyjnych sprawujemy strategiczny nadzór nad usługodawcami w zakresie public relations, reklamy i marketingu.

Bieżące doradztwo

Dynamika zdarzeń w każdej, prężnie działającej organizacji jest wysoka. Dotyczy to również obszarów komunikacji (Public Relations). Jak i kiedy kontaktować się z mediami, jakie planowana kampania reklamowa niesie szanse, ale też zagrożenia dla reputacji naszej organizacji, jak optymalnie komunikować naszą działalność w internecie, jakim językiem mówić do naszych klientów. To tylko wybrane obszary wsparcia. Na bazie umów o stałej, miesięcznej współpracy codziennie doradzamy naszym klientom we wszystkich obszarach komunikacyjnych. Często nasze usługi doradcze opieramy na opracowanej wcześniej strategii zarządzania reputacją.

Dobór zespołu

Wierzymy, że optymalny efekt w zakresie zarządzania reputacją organizacji można osiągnąć wykorzystując kombinację wsparcia zewnętrznych doradców i pracy silnego zespołu lub specjalisty wewnątrz organizacji. Pomagamy wyselekcjonować takie osoby i upewnić się, czy prócz posiadanej wiedzy utożsamiają się z przyjętą strategią zarządzania reputacją.

Strategiczny nadzór nad usługodawcami w zakresie public relations, marketingu i reklamy

Dobra komunikacja, dająca efekty to działanie spójne we wszystkich obszarach. Współpracując z wieloma dostawcami usług komunikacyjnych łatwo utracić tę spójność. Sprawując strategiczny nadzór nad firmami komunikacyjnymi współpracującymi z naszymi klientami dbamy, aby wszystkie realizowane przez nie działania były zgodne z przyjętą strategią zarządzania reputacją oraz spójne.