Usługi

Menu Usługi

Doradztwo strategiczne

Doradzamy zarządom w jaki sposób powinny komunikować się kierowane przez nich organizacje, aby skuteczniej realizowały cele biznesowe. Pomagamy rozstrzygać strategiczne dylematy komunikacyjne, doradzamy też w zakresie tworzenia własnych zespołów. Dbając o spójność wszystkich działań komunikacyjnych sprawujemy strategiczny nadzór nad usługodawcami w zakresie public relations, reklamy i marketingu.

Bieżące doradztwo

Dynamika zdarzeń w każdej, prężnie działającej organizacji jest wysoka. Dotyczy to również obszarów komunikacji (Public Relations). Jak i kiedy kontaktować się z mediami, jakie planowana kampania reklamowa niesie szanse, ale też zagrożenia dla reputacji naszej organizacji, jak optymalnie komunikować naszą działalność w internecie, jakim językiem mówić do naszych klientów. To tylko wybrane obszary wsparcia. Na bazie umów o stałej, miesięcznej współpracy codziennie doradzamy naszym klientom we wszystkich obszarach komunikacyjnych. Często nasze usługi doradcze opieramy na opracowanej wcześniej strategii zarządzania reputacją.

Dobór zespołu

Wierzymy, że optymalny efekt w zakresie zarządzania reputacją organizacji można osiągnąć wykorzystując kombinację wsparcia zewnętrznych doradców i pracy silnego zespołu lub specjalisty wewnątrz organizacji. Pomagamy wyselekcjonować takie osoby i upewnić się, czy prócz posiadanej wiedzy utożsamiają się z przyjętą strategią zarządzania reputacją.

Strategiczny nadzór nad usługodawcami w zakresie public relations, marketingu i reklamy

Dobra komunikacja, dająca efekty to działanie spójne we wszystkich obszarach. Współpracując z wieloma dostawcami usług komunikacyjnych łatwo utracić tę spójność. Sprawując strategiczny nadzór nad firmami komunikacyjnymi współpracującymi z naszymi klientami dbamy, aby wszystkie realizowane przez nie działania były zgodne z przyjętą strategią zarządzania reputacją oraz spójne.

Zapisz się do Newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Icon Strategies Michał Sobiło na wskazany przeze mnie adres mailowy, informacji marketingowych dotyczących marki Icon Strategies w postaci newslettera. Zgodę mogę wycofać w każdym czasie wysyłając prośbę na adres "hello@iconstrategies.pl". Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.