Usługi

Menu Usługi

Employer branding

Odpowiedzialnym pracodawcom pomagamy wygrywać walkę o talenty,
a następnie utrzymać je w organizacji. Przekładamy wartości i filozofię organizacji na działania komunikacyjne pozwalające skutecznie wyróżnić się firmom na dzisiejszym ‘rynku pracownika’.

Komunikacja z obecnymi pracownikami

We współpracy z zarządami i działami zarządzania zasobami ludzkimi dbamy, aby wartości, plany i cele organizacji były rozumiane przez pracowników i związki zawodowe i skutecznie im komunikowane.

Wsparcie procesów rekrutacji

Na dzisiejszym “rynku pracownika” wspieramy naszych klientów w optymalizacji procesu zatrudnienia poprzez doradztwo w zakresie budowania samego procesu rekrutacji oraz budowę programów komunikacyjnych wyróżniających organizację, jako wartego uwagi pracodawcę.

Zapisz się do Newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Icon Strategies Michał Sobiło na wskazany przeze mnie adres mailowy, informacji marketingowych dotyczących marki Icon Strategies w postaci newslettera. Zgodę mogę wycofać w każdym czasie wysyłając prośbę na adres "hello@iconstrategies.pl". Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.